Tosya Belediyesine alınan 6 hizmet aracı, düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.


Tosya Kaymakamı A. Ferhat Özen, törende yaptığı konuşmada, Tosya Belediyesinin araçları halkın hizmetine sunmasının kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini söyledi.


Belediyeleri bir kamu kurumu olarak gördüklerini belirten Özen, şunları kaydetti :


“Hangi, siyasi partiden olursa olsun o amaçla her zaman belediyemizin yanındayız. Belediyemizin yaptığı güzel hizmetlerde, merkezi idarenin Tosya’daki temsilcisi olarak, onun yaptığı güzel hizmetlerde her zaman onu, tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla destekleyeceğiz ve desteklemeye de devam edeceğiz. İnşallah vatandaşlarımıza hizmetin hayırlısı ve güzeli olur. Çalışkan belediye başkanımızı tebrik ediyorum.”

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil de, şehrin ihtiyaçları doğrultusunda kullanmak üzere araçları hizmete sunduklarını kaydederek,” Belediyecilik, ilçemizin bütün dinamikleriyle, bütün güzellikleriyle, bütün insanlarıyla, ötekileştirmeden her kesime sahip çıkarak, her insanımıza kucak açarak, şehrimizi daha yaşanılabilir bir hale getirmek düşüncesi içerisinde yaklaşık 3 yıldır belediyecilik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Rabbime şükürler olsun ki belediyecilik anlamında her alanda bir çok başarıyı siz değerli hemşehrilerimizin bize güveniyle ilçemize kazandırdık. Yeni araçlar hayırlı uğurlu olsun” İfadelerini kullandı.


Yapılan duanın ardından kurban kesildi ve araçlar hizmete sunuldu.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.