Tosya Belediyesi bölgesinde lider ve modern bir kent vücuda getirmek adına vizyon projelerini bir bir hayata geçirirken son olarak Çorum Belediyesi tarafından hizmete sunulan modern mezbahane, hayvan pazarı, sokak hayvanları barınağı, kısırlaştırma üniteleri ve tanzim satış reyonları yerinde incelendi.

Belediye Başkanımız Volkan Kavaklıgil beraberinde teknik heyetle birlikte yaptığı incelemelerde özellikle sokak hayvanlarına yönelik yapılacak çalışmalarla birlikte modern mezbahane üzerinde durduklarını kaydetti.

 Ayrıca konumu itibariyle oldukça önemli bir noktada ilçemizin yer aldığını ifade eden Başkan Kavaklıgil bölgede bulunan üreticiler tarafından da hayvan pazarının yoğun bir şekilde kullanıldığını bu minvalde pazarın daha da modern bir hale getirilmesi için çalışmaların yoğunlaştırıldığı müjdesini verdi.

Yapılan yerinde incelemenin oldukça verimli geçtiğini ifade eden Başkan Kavaklıgil Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkililerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

.

.

Haber metni ve fotoğraflar, Tosya Belediyesi sosyal medya hesabından alınarak, sitelerimizde yayınlanmıştır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir